środa, 6 stycznia 2021

A może tak reklama zewnętrzna?Reklama zewnętrzna otacza naszym rzeczywistym fizycznym świecie. Nic nie jest zrobić takiego wrażenia jak prawdziwe obiekty istniejące w rzeczywistości realnej, w czasie i przestrzeni.

Dlatego mimo rewolucji internetowej tak naprawdę cały czas w życiu są reklamy w gazetach, ulotki, plakaty, billboardy. Te ostatnie wydają się być dominującą formą przekazu w ramach reklamy zewnętrznej. Oprócz tradycyjnych billboardów taki drukowanych na papierze, sieci można zobaczyć nowoczesne rozwiązania technologiczne które potęgują wrażenia odbiorców przekazu reklamowego. Są to różnego rodzaju efekty trójwymiarowe (3D) w tym billboardy z zawartością dynamiczną.   

Odpowiednio zaprojektowana i dobrze przeprowadzona kampania reklamy zewnętrznej może dać rewelacyjne efekty. Kampanie billbordowe mogą mieć charakter globalny, ogólnokrajowy, lokalny. w małej miejscowości nawet tylko jeden billboard, ale Dobrze zaprojektowany i dobrze zlokalizowany może dać bardzo dobre rezultaty marketingowe. 


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Aktywność fizyczna: istotny czynnik dla twojego zdrowia

Aktywność fizyczna odgrywa niezwykle istotną rolę w zapewnieniu zdrowego trybu życia. Coraz więcej dowodów sugeruje, że regularne wykonywani...